nuorisolle sexiä/viinaa/sekoilua....
big brother
hyvää esimerkkiä
61224
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Tavallista elämää toi on. Ainoo joka häiritsee on Niko täysin bimbo huppelipoika. Sauli v2007 voittaja oli todella kiva ja asiallinen Nikoon verrattuna.
Asian juoni on et laitetaan hieman hörhöjä sekottamaan pakkaa.
Hyvä ohjelma kannattaa katsoo.
ps. samaa sekoiluu olisi vaikka porukka olisi ikäluokkaa 45-55 ;)
Voiko olla enään typerämpää ohjelmaa,TÄMÄ OHJELMA ON KAIKEN POHJANOTEERAUS,EI VOI OLLA ENÄÄN IDIOOTTIMAISEMPAA
äärilaitaporukkaa prokkikseen, että katsojaluvut kasvais kohisten...
Ajatelkaapaas sitä, mitä tapahtuu 12-vuotiaan lapsen päässä kun tuota ohjelmaa katsoo...
Vanhemmat hoi! Antakaa lasten olla vielä lapsia. Älkää antako heidän katsoa.
Tunnen suurta myötähäpeää näitä tän kertasia kilpailijoita kohtaan. Ainut järkevä tyyppi tuntuu olevan Marko.
Munanlutkutusta, naintia ja kännäämistä. Siinähän se tämän vuoden teema taitaa ollakkin. Ja kortsuja kuulemma saa hakea varastohuoneesta niin paljon kuin haluaa, aina tarpeen tullen.
Mennyt maku koko ohjelmasta.Kaikkina muina vuosina olen seurannut, mutta nyt en.
Ihan perseestä koko ohjelma, nuorisoa yllytetään juopotteleen vanhempien läsnäollessa. Eiköhän nuo osaa juoda ilman hyysäämistäkin. Viikot näkyy oleen "aikakuivia" , Mutta sitten kun "saadaan viinaa" ja saadaan sinne Siwaan ostoluvat niin ollaan heti v:ttuilemas jokaiselle kilpakumppaneille kun saadaan päätäyteen. Mutta se varmaan kuuluu asiaan että kännissä pitää olla v:mäinen. Oikeenopetusfilmi alaikäsille!