XXX

shakira--->kop.

Tamperelaiset Olivat kaupittelemassa pölynimureita joissa oli patentoitu anaalitappi imurin kyljessä kiinni taukoja varten.

Heillä oli ollut rankkapäivä koska helsingissä kukaan ei ollut huolinut niitä. Vain yksi vieraileva (luojan kiitos) Tamperelainen turisti oli ihastunut tähän kapistukseen.

Siitä saaduilla rahoilla ei yövytty ramada hotellissa.. ei hespeeriassa... ei presidentissä.. Tamperelaiset olivat murheen murtamia... mutta löysivät dtm:än yläkerrasta yhden halvan huoneen.

Huoneessa oli kuitenkin vain yksi sänky?!?... heillä ei siis ollut vaihtoehtoa vaan asettuivat kiltisti kylkikylkeen perinteiseen Tamperelaistunnelmaan miesten kesken.

Aamulla herätessään oikean puoleinen kaveri hihkui innosta nähneensä unta kuinka hän oli saanut Tamperelais pien pers´reikäistä teinipoikaa panna.... vasemmanpuoleinen yhtyi heti samaan mutta teinipojan tilalla oli ollut naapurin sikalan isoin porsas... kolmas kaveri mietti hetken.. ja oli suunnattoman kateellinen tovereittensa unille... mutta kertoi kuitenkin unestaan jossa hän oli ollut hiihtokilpailussa... ja lykkinyt gundesvaanin kanssa tasatyöntöä loppusuoralla... mutta juuri ennen maaliviivaa oli sauvat sulaneet käteen?!?!? :D

Tamperelaiset ei varmaan tajunneet mikä oli jutussa pointti :) mut ei sen väliä... me voidaan nauraa myös sille ;D

2

2783

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • on:

      Дмитри Состаковитс.

    • Turkulainen

      En tajua

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      61
      1149
    2. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      42
      881
    3. Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että
      Maailman menoa
      322
      644
    4. Rakastan häntä

      Jumala, rakastan häntä. Haluan olla hänen omansa. Hänen vierellä. Halata häntä.
      Ikävä
      51
      641
    5. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      114
      614
    6. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      608
    7. Naiselle Kuuleppa Tämä

      Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä
      Ikävä
      38
      595
    8. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      93
      590
    9. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      75
      556
    10. Onko mun toinen

      Puoliskoni täällä, huhuuu 😍❤️ Ihanista ihanin 😚😚
      Ikävä
      56
      554
    Aihe