wildy?

millon pvp tulee takas
9991
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

eli millon wildys voi tappaa taas muita pelaajia

Äänestä
  • ei siä voi enää ikin tappaa muit sit varte o bh ja cw

    Äänestä

  • 14 päivä tätä kuuta sunnuntaina tulee se original vildy takas eli voi hakata ukkoi vildu lvl 1 eteenpäin-->
    ja tieto lukee myös runen sivuilla !

    Äänestä

movit movit menkää lets go vildu vi-vi-vildu

Äänestä

kiitti vastauksista

Äänestä
  • Nyt annan sen "vastauksen. Tosiaan, on tulossa pk servuja joissa voi pk:ttaa melkein missä vaan. MUTTA MISSÄÄN EI OLE SANOTTU MILLOIN SE TULEE LUOTETTAVASTI?

    Ja jos väitätte että joku modi on sanonu ni kuva tänne.

    Äänestä

  • ROFL kirjoitti:

    Nyt annan sen "vastauksen. Tosiaan, on tulossa pk servuja joissa voi pk:ttaa melkein missä vaan. MUTTA MISSÄÄN EI OLE SANOTTU MILLOIN SE TULEE LUOTETTAVASTI?

    Ja jos väitätte että joku modi on sanonu ni kuva tänne.

    että kuvia voi muokata...

    Äänestä

Jos tarkotat vanhantyylistä PvP:tä niin tarkkaa päivämäärää ei oo ilimotettu mutta ennen vuojen loppua (tosin se si tarkota ihan samanlaista ku ennen)

Äänestä

otssikko

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


nimeton147 kirjoitti:

millon pvp tulee takas

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu