japadapa duu!
risella tippuu
Linda89.moi
7471
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
jos tippuu.
Risto on hyvä tyyppi, mutta sen verran ujo ettei häntä vielä tunneta kunnolla. Ehdottomasti mielenkiintoinen kuitenkin, ja minä ainakin haluaisin todellakin tietää mitä siellä pinnan alla piilee (kaappihomo, mutta mitä muuta sen lisäksi). Ärsyttää jos jotkut yksiulotteiset bimbot pelaa hänet pois tässä vaiheessa.
cherylin valheiden syytä?
sekä kämppiksilleen, että BB:lle silmät ja suut täyteen erilaisia versioita synttäriyöstään, ja kaikki ne eri versiot antaa toisistaan poikkeavan ja valheellisen kuvan Ristosta.
katsojat sen tietää.
ja katsojathan päättää kuka tippuu.
eli ei se cherylli siihen loppupeleissä juurikaan liity mitenkään.
Pysyt tilanteiden tasalla
Cheryll on varsinainen ihmissuhdepeluri. Pompottaa kokematonta Harria miten haluaa, Ristonkin sai puoliväkisin pauloihinsa. Ehkä otti joukosta sen, joka oli helpoin. No, ehkä Johan olisi lähtenyt vielä kepeämmin serrylin matkaan.
mistään cheristä.
cheri on mikä on ja niin on ristokin.
kyllä katsojat tietää!
oikee ihminen lähtee. äh äh äh äh!