Onko normaalia, että Kolumbuksen pre-paidiin ei ole viime aikoina saanut yhteyttä. Esim. tekstarit tulee kolumbuksen liittymiin parin tunnin viiveellä?
Kolumbus pätkii
Anzu1980
1
428
Vastaukset
- kumiankka
miten normaalia se on mutta virosta käsinhän tätä pyöritetään joten ei ne aina kulje reaaliajassa kuten ei esim. sonerallakaan kulkeneet vaikka ihan suomessa toimiikin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 16457
- 10412
- 16347
- 3341
Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...13206- 1103
- 090
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä090Kuinka moni palstalaisista on näin hyvässä kondiksessa
76-vuotias rokkari Rick Springfield esittelee elämäntyyliään : https://www.youtube.com/watch?v=GbxHuNy6d68367- 161