AGCO antoi tulosvaroituksen

Valtran ostanu AGCO antoi siis tulosvaroituksen mutta väittäävät ettei vaikuta kauppoihin mitään. Saas nähdä koska tulee lisää työttömiä Valtran suunnalta. Ei varmaan kovin innostuneita olla tällä hetkellä syntyneistä kaupoista henkilökunnan puolella.

Kotisivuni
http://koti.mbnet.fi/rauno2/
2361
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Muutaman vuoden päästä.Eihän traktoreita tarvitse kun ei ole maatalouttakaan.Kiinteistöhommiin on parempiakin ajopelejä.

Äänestä

No jaa, sisältöön en ota kantaa mutta voiko
tämä Sagitarius kotisivuineen olla jotain muuta
kuin vitsi ? ;-)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sagittarius kirjoitti:

Valtran ostanu AGCO antoi siis tulosvaroituksen mutta väittäävät ettei vaikuta kauppoihin mitään. Saas nähdä koska tulee lisää työttömiä Valtran suunnalta. Ei varmaan kovin innostuneita olla tällä hetkellä syntyneistä kaupoista henkilökunnan puolella.

Kotisivuni
http://koti.mbnet.fi/rauno2/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu