Vaimolla 50 v juhla Bangkokissa marraskuun alussa. Onko jollain kokemusta tai suosituksia erityisesti naisille tarkoitetuista hierontapaikoista (Cham Chan tms).
Vaimolle 50 v yllätystä
marrasmatkailija
2
679
Vastaukset
- tonttuhki
Olisko toi jotain vaikkei hieronta olekaan? http://loynava.com/
- PKK
Enpä tiedä onko erikseen naisille suunnattuja hierontapaikkoja, mutta kaupunkikylpylöissä saa monenlaista hierontaa ja hemmotteluhoitoa. Katso vaikka Googlesta esim. hakusanoilla Day Spa Bangkok.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 712983
- 462604
Kuoleman pelko katosi
Olen pelännyt koko elämän ajan kuolemaa mutta yhtäkkiä kun hindut paljastivat totuuksia uskonnoista noin aloin yhtäkkiä4322245- 792158
- 951966
- 321732
- 121546
Kuhmolainen on selvästi kepun lehti
Kuhmolaise etukannessa oli Kuva kun Jaskalle annettiin karhu patsas.mutta kukmolaislehti oli niin kepulainen että Jaskan171497Mitä nämä palautteet palstalla ovat?
Joku uusi toimintatapa rohkaista kirjoittajia vai mistä on kyse?291319Ei mun tunteet
ole mihinkään kadonnut. Enkä mä sua inhoa tai ole kyllästynyt. Mä ymmärsin, ettet ole kiinnostunut minusta, ainakaan sil271308