montako kertaa olet pannut eri naista?

pum pum

kerro rehellisesti
pieni kuvaus myös piristäisi

20

6595

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • jr24

      n.60 kpl niit on ollu!

      • Loppuunpalamassako?????

        Olen 33v. aloitin touhut 17 vuotiaana. Noin 500kpl niitä on kai kertynyt. en pysty sanomaan tarkemmin.
        En tajua itsekään kuinka tässä näin on päässyt käymään. Avoliitossa elin 6 vuotta ja muutamia pitempiä seurusteluja 1 - 2 vuotisia takana.
        Olen kai tulossa järkiini.


    • tinaenkeli

      olette ällöjä....

      • n20

        häpeäkseni että vain kerran :)


      • Mixa
        n20 kirjoitti:

        häpeäkseni että vain kerran :)

        häpeämistä siinä on? Sama homma minullakin.. Yksi nainen, mutta 'suoritus' kertoja lukemattomia... =o)


      • only one
        Mixa kirjoitti:

        häpeämistä siinä on? Sama homma minullakin.. Yksi nainen, mutta 'suoritus' kertoja lukemattomia... =o)

        siinä ole mitään häpeämistä.vain yhtä ja luulen että en ketään muuta enää panekkaan.


    • Minä vain

      Piäisikö sen sitten olla joku meriitti, että kuinka montaa naista on päässyt kokeilemaan? Joopa joo...Sanonpahan vaan, että sitä varmasti saa naisen ravintolasta, vaikka joka viikonloppu, jos niin haluaa. Kyllä 'niitä naisia' aina löytyy...Jonkinlainen taso olisikin hyvä ottaa huomioon. Parempi kilpailun aihe olisin, että kuka on pystynyt kauiten pitämään itsellänsä saman naisen. Pitämään naisen tyytyväisenä niin lakanoiden välissä kuin muutenkin...Alkaa varmaan teidänkin lukemat tippua!

      • M26

        Vain kerran.


    • tällaista ?

      miksi sinua edes kiinnostaa tuollainen, etkö ajattele läheisyyttä tai rakkautta???

    • stimorol

      no hö, tietty joka kerta.

    • tero

      Vuonna 1993 ja 94 laskin kaikki ja niitä oli 52 eri naista.
      Nyttemmin on kyllä vauhti hidastunut.

    • VIRHEISTÄ OPPINUT

      Muijan kanssa olen ollut nyt 9vuotta itse olen 21v, Kun täytin 18 sain muijan siskolta (oltiin molemmat humalassa) muuten olen pysynyt rakkaani luona, ja ei se sen paremmalta siskon kanssa tuntunut! Muijan kanssa olemme rakastelleet lähes päivittäin ja usei useita kertoja ja aina tuntuu vain paremmalta!!!!!

    • Mike

      48 naista / 10 vuotta, joten ka. 4.8/vuosi.

    • M28

      108 eri naista ollut ja tunnustan etten ole siitä
      ylpeä.. nyt olen löytänyt oikean naisen
      vierelleni eikä muut kiinnosta

    • lkjoolkj

      9

    • panoja1

      Naimisissa 28 vuotta saman kans ja joka päivä ollaan pantu sitä ennen vaihtui nainen melkein joka ilta,parhaana iltana kolmen kanssa treffit samana iltana.Kertoja kertyy yli 10.000

      • Anonyymi

        Olen nussinut 5 eri poikaystävää. Olen veikko anaali.

        Asun ruotsin vieressä.


    • JKL5

      Kka on eri nainen? Tunnetko hänet ja oet mustasukkainen?

      • Anonyymi

        Olen pitänyt oikeim kirjanpitoa. Aloitin melko myöhään eli 18 vuotiaana. Nyt olen 71 vuotias.
        Panoja on vuosien varrella kertynyt 283 kpl ja homma jaykuu edelleen kylläkin tosi hitaasti pystyn uusia panokavereita löytämään.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Olen pitänyt oikeim kirjanpitoa. Aloitin melko myöhään eli 18 vuotiaana. Nyt olen 71 vuotias.
        Panoja on vuosien varrella kertynyt 283 kpl ja homma jaykuu edelleen kylläkin tosi hitaasti pystyn uusia panokavereita löytämään.

        Tasasella nussinnalla pääset juuri 300 , jonka jälkeen naimanuijasi alkaa jäähtyyn.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 20v on otettu kiinni

      Tulipalo oli sytytetty joten murhasiko ex omat lapsensa ja heidän Äidin. Tuskin sitä kukaan ohikulkijakaan sytytti.
      Savonlinna
      124
      7569
    2. Somali ei kätellyt Stubbia Linnan juhlissa

      Miksei somali osaa noudattaa hyviä käytöstapoja. https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/563a3dea-fa3f-41f3-b64f-406d2
      Maailman menoa
      660
      4874
    3. Kuka on menehtynyt?

      https://yle.fi/a/74-20198293 Kuulemani mukaan ryyppyporukka ollut hapualla ja kuolemanenkeli (F.G) eli mies jonka seuras
      Kankaanpää
      24
      3204
    4. Nainen, ota nyt rauhallisesti

      Älä ota kaiken maailman murheita päällesi. Sulla on tapana ottaa elämä liian vakavasti. Ei aina, mutta joskus menee vähä
      Ikävä
      138
      1337
    5. 50
      1325
    6. Savonlinan perhesurma, epäilty mies romani, äiti kantaväestöä

      https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011676508.html Savonlinnan seudun romaniyhdistyksestä kerrottiin lauantaina IS:lle, e
      Maailman menoa
      93
      1233
    7. Savonlinnan murhapolttaja romani

      Ainakin IS kertoo. Arvasin heti ettei ole normi valkolainen suomalainen.
      Maailman menoa
      164
      1178
    8. Ajattelen sinua kiitollisuudella

      Olet minulle jotain kaunista, jotain, joka tapahtui elämässäni. Et ole minulle pakkomielle enkä vaadi sinulta yhtään mi
      Ikävä
      55
      983
    9. Mitä meidän välillä

      Tapahtuu lopulta?
      Ikävä
      17
      952
    10. Sinulle tiedoksi

      Olen paljon miettinyt sitä hetkeä, kun uskalsin näyttää pienin elein ja kertoa pienesti, eli hyvin hillitysti sinulle si
      Ikävä
      27
      873
    Aihe