Kyllä kansa tietää!
Marko kaikkien puolesta,
niinhän se toimii!
Marko kaikkien puolesta,
niinhän se toimii!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
BB ei ole reilu Markoa kohtaan.
Vähän kävi Iso moka Vapulta, tuskin kuitenkaan tarkoitti kirjaimellisesti minkä suustaan päästi.
Suotakoon anteeksi (tämän kerran), vähän oli hosumista muutenkin se loppulähetys, jäi vähän ontto olo koko tilaisuudesta. Niin ja onkohan "Ohjelma köyhtynyt", kun ei matkojakaan enää jaella niin kuin edellisissä BB:ssä. No ei nuo kyllä niitä edes ansainneet, siis käytöksellään!
On siinä Markossakin jotain outoo..
Silmät räpyttää kuin viimestä päivää kun hermostuu eli joutuu live talk showhun tms..ei siinä mitään, onhan jokaisella jotain omia hermostusmismerkkejä..
Mutta jotain outoa siinä jätkässä on. Tuntuu et oli liian ylimielinen ettei tipu pois tänään..ja se ärsytti.
paremminkin nöyrämielinen. Huomaa, että miehellä päässä muutakin kuin sahajauhoa. Ei korosta itseään, vaan on altis auttamaan kuka apua tarvitseekin. Ei ole miehessä omahyväisyyttä tippaakaan, ja jokaisella meillä on omat tapamme reakoida asioihin, on ne sitten eleitä tai "raivopäistä vouhotusta", kuten tuo Minnan reakointi tuossa toisen lähtijän -kuulutuskuvassa. Varmaan ajatteli, että minähän tänne jään, kunhan vain osoitti tuolla tavalla mieltään - tosi omahyväinen pissipää, jolla ei ole sympatioita muita kohtaan, vaan aina ensin; minä, minä, minä!
Paljon pitää viisastua, jos meinaa ehjin nahoin selvitä tässä maailmassa. Haaveilut Blayboy -lehteen saa mimmi kyllä jättää, kyllä sinne on miljoonia parempia tyrkyllä, että näin.
Hyvää jatkoa Markolle, jatka samaan malliin. Olet mies suurella M -kirjaimella! Fanisi olen loppuun saakka! Ne sun silmäs`ja niiden katse mun koukkuun sai ;))) ja sun älysi suurenmoinen, sekä muiden huomiointisi, täysi kymppi!
koko joukosta.
Ei lähde mukaan riettaseen menoon. On muutenkin MIES, eikä piipittäjä, niinkuin tämä Niko..
Lisää pieniä kepposia peliin, niin pisteet nousevat! Luulen, että moni muukin on samaa mieltä!
Marko kuuluu "Blayboy"-lehteen kieroine silmineen. Jos ne hyväksyy sinne kääpiöitä.
Silmien räpyttely on neurologinen oire, joka kertoo vakavista aivojen toimintahäiriöistä. Markohan on kertonut olevansa psyykelääkityksellä.
Hauska nähdä kun se räjähtää ja viedään käsiraudoissa ulos talosta.
joku vika päässä? Et vaikuta ihan tervejärkiseltä kun kirjoittelet tänne mitä kummallisempia tekstejä, jotka eivät pidä paikkaansa!
Haukutte kaikkia homoiksi tai hulluiksi. Ei ole enää kivaa.
asiaton Markon hulluksi ja sekopäiseksi leimaaminen on jotain kuvottavaa enkä toivoisi sinun tai teidän olevan jonkun talossa olevan fani, sillä he eivät varmasti olisi sinusta tai teistä ylpeitä. Häpeä ja kasva aikuiseksi!
joka noita törkyviestejä kirjoittelee.