Kyllönen MAX:lle heti!

Rahoille vastinetta, paras F1-selostaja siirrettävä uusinnoista MAXille! Läähättäjät ja huokailijat veks maksukanavalta MTV3:lle.
4149
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Sen vuoksihan tässä ekstraa maksetaan, että päästiin siitä Kyllösen sekoilusta eroon!

Äänestä

Älä hulluja puhu! Onneksi se Kyllönen pysyy edes rahalla poissa tv:stä.

Äänestä

mieltä kanssasi! urheilu vaatii eläytyvän selostajan, jota Matti on mitä suuremmissa määrin!!

Kuvitelkaapas jääkiekon mm:ään selostamaan Laura Ruohola Mertsin tilalle niin tilanne vastaa samaa tällähetkellä Maxillla
formuloissa.

Äänestä

netti adressi asiasta olisi poikaa!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vastinetta kirjoitti:

Rahoille vastinetta, paras F1-selostaja siirrettävä uusinnoista MAXille! Läähättäjät ja huokailijat veks maksukanavalta MTV3:lle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu