ÄRSYTTÄVIN ON TÄMÄ PISSIS ELIKÄ HARRI!! VOI VIT...TU MIKÄ NEITI!! OIKEA ÄITIN OMA KULTU? TÄMÄ CHERIL VAI MIKÄ SE ON VEDÄTTÄÄ TÄTÄ HARRI-NEITIÄ VIIMESEN PÄÄLLE!!POJU MEIKKAILEE JA VALITTELEE KUN EI SAA PIMPAA CHERILTÄ! NO EI VARMAAN SAA KUN ON NIIN NEITIMÄINEN ETTÄ...NIKO VOIS ANTAA HANURII JA VARMAAN NEITOKAISET MENEEKIN JOSSAIN VAIHEESSA SVIITTIIN PÖKKII!!!
ÄRSYTTÄVIN!!
IROKEESI-HARRI NEITI
3283
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Näen tosin vain ne arki-illan tunnin jaksot, en 24 t/vrk, mutta ei Harri ole ärsyttänyt minua, noin nuoreksi tuntuu olevan ihan mukava ja kiva luonteinenkin. Ei tarvi liikoja esiintyä ja hyppiä päänä ja kanana (kukkona), on ollut uskollinen kaveri Cherylille ja hellä. Mutta minusta taas tuo Risto, "rokkari" olevinaan, ja Marko ovat BBn miehistä äklyimmät.
Harri on ihan jees, voi kamppailla vaikka voitostakin. Sopivasti emotionaalinen mies, muttei liikaa, kuten Niko. Luulen, että nää harmaaseen massaan kuuluvat tyypit (Terot ja Markot sun muut) alkaa putoilla sieltä seuraavaksi.
Harri on ollut alusta asti suosikkini. Varmaan siksi, että muistuttaa kovasti viimeisintä ihastustani: kaunis hymy, hyvät hampaat, ikäistään selvästi fiksumman oloinen henkisesti, jees kroppa ja pitää vaatteet päällään. Ällöttää noi yläosattomissa jatkuvasti keekoilevat tatskaherrat. (Onkohan siellä talossa kovin kuuma...?)
Naisellinen...? Kyllä, sen takia varmaan tykkäänkin, avarakatseinen tätsy kun olen. Hitsi kun olisin edes 10v nuorempi, niin kosisin. Harri kun näyttää suosivan itseään vanhempia naisia.
Irokeesi on kyllä miinusta. Kun pitää pipon päässä, niin on tosi makee. Jos vielä kasvattaisi kunnon pehkon ja jättäisi tupakin, niin olisi liki täydellinen.
Pisteitä mun silmissä on viime päivinä kyllä vähentänyt Harrin yhäkin jäytävä katkeruus Cheryllin ja Riston "jutusta", jota ei voi olle huomaamatta, mutta minkäs teet, kun kaveri on niin herkkä...