olen jonkun aikaa tilannut kamagraa
http://www.kamagra-butiken.com
olen tosi tyytyväinen tuotteisiin.
kokeilin nyt sitten kuiteskin tota geeliä mitä myydään.
ja sanon vaan että hyi helvetti minkä makusta!
siis voiko joku kertoa miksi ostaa geeliä mielummin kun tabuja? kun ne maistuvat tosi pahalta ja haisee ??
Kamagra tabut VS geeli
7
2620
Vastaukset 7
- hiivaa?
Ettei liene jotain Kiinan rohtoja.Panee lierikon kipunoimaan.
- kacrodas
Haluan suositella sinulle seuraavasta osoitteesta: http://kamagraboutique.com Sieltä löydät kaikki tiedot kamagra, se on auttanut minua käsittelemään minun ongelmani.
- kyytipojaksi
Geelit vaikuttaa yleensä nopeammin kun osa imeytyy jo suusta.
- potenssiin6
Kamagra Jellyn sanotaan vaikuttavan noin 5 minuutissa. Ei siis tartte ottaa tuntia aiemmin ja toivoa, että kävis lykky vielä silloinkin ;) Kauhean makuistahan se on, vaikka makuina onkin mustaherukka, appelsiini, banaani, mansikka yms. Lisäksi Jellyn voi jakaa kahtia naisedustajan kanssa ;)
- dsdssdsd
potenssiin6 kirjoitti:
Kamagra Jellyn sanotaan vaikuttavan noin 5 minuutissa. Ei siis tartte ottaa tuntia aiemmin ja toivoa, että kävis lykky vielä silloinkin ;) Kauhean makuistahan se on, vaikka makuina onkin mustaherukka, appelsiini, banaani, mansikka yms. Lisäksi Jellyn voi jakaa kahtia naisedustajan kanssa ;)
no mistä sitä geeliä saa? en muista mistä tilasin.
tavallista kamagra tilaan http://www.kamagra-butiken.com - Postinmies
dsdssdsd kirjoitti:
no mistä sitä geeliä saa? en muista mistä tilasin.
tavallista kamagra tilaan http://www.kamagra-butiken.comTäältää saa geeliä.... [email protected]
- Erikoislääkäri
Äly hoi!!!
21.12.2007
Lääkelaitos varoittaa laittomasta Kamagra-valmisteesta
http://www.nam.fi/ajankohtaista/lehdistotiedotteet//3/laakelaitos_varoittaa_laittomasta_kamagra-valmisteesta
Tulli ilmoitti 20.12.2007 takavarikoineensa yksittäisiä eriä Kamagra-nimistä erektiolääkettä, jonka on todettu sisältävän malarialääke klorokiinia. Valmisteita on takavarikoitu mm. Thaimaasta Suomeen saapuneilta lentomatkustajilta ja yksityishenkilöille osoitetuista postilähetyksistä.
Lääkelaitos kehottaa Kamagra-valmistetta käyttäviä henkilöitä turvallisuussyistä lopettamaan valmisteen käytön välittömästi ja toimittamaan käyttämättä jääneet tabletit apteekkiin hävitettäviksi.
Klorokiinia käytetään lääkärin määräyksellä etupäässä malarian ennaltaehkäisyyn. Klorokiini on hoitoannoksina turvallinen, mutta voi yliannoksina aiheuttaa vakavat myrkytysoireet erittäin nopeasti. Epäiltäessä klorokiinin aiheuttamaa myrkytystä on heti otettava lääkehiiltä ja hälytettävä apua.
Kamagra-valmistetta ei ole hyväksytty lääkevalmisteeksi EU:n alueella. Kamagra-nimistä valmistetta myydään useilla internet-sivuilla sekä mm. kaukoidän maissa. Laittomasti myytävien Kamagra-valmisteiden alkuperä ja koostumus vaihtelevat. Valmisteiden alkuperästä, tehosta ja turvallisuudesta ei vastaa kukaan. Tabletin ulkonäön perusteella ei voi varmistua tabletin sisältämistä aineista.
Laittomien lääkkeiden käyttäjät riskeeraavat vakavasti oman terveytensä.
Lue Lääkelaitoksen aiemmat tiedotteet:
Lääkelaitos varoittaa Kamagra-tableteista, 13.2.2007
Lisätietoa Kamagra-tablettien koostumuksesta, 23.3.2007
Lisätietoa lääkkeiden laillisesta tuonnista henkilökohtaiseen käyttöön:
Lääkelaitoksen verkkosivuilla www.laakelaitos.fi/kayttajat/matkailijan_laakkeet/index.html
Tullin verkkosivuilla, www.tulli.fi
Lisätietoja tarvittaessa:
Jussi Holmalahti, osastopäällikkö, professori, p. (09) 4733 4221, 050 500 3706
Sami Paaskoski, yliproviisori, p. (09) 4733 4204
etunimi.sukunimi(at)laakelaitos.fi
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jos SDP ei voita reilusti, persut kumoavat demokratian Suomesta
Näin tekisi ainakin Rydman seuratessaan idolinsa Trumpin mallia https://www.is.fi/politiikka/art-2000012187244.html6171633Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän44877Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl487753Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll14743- 45662
- 41614
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30566- 32533
Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37510Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE161498