Toimiikohan tämä tulostin uusimman Mac OS X:n kanssa kun selosteessa näyttää lukevan, että toimii os x:n 1,3-1,4 versioiden kanssa. Onkohan nuo yhteensopivuusjutut tulostimissa ihan yhdentekeviä vai pitääkö niitä oikeasti katsella? Itselläni maccia ei ole vielä, mutta aion ostaa sellaisen.
Toimiikohan tämä tulostin
5
510
Vastaukset
- 1stMacFinn
Nimittäin kristallipallo, minun. Kun tämä nykyinen ei taaskaan näyttänyt mikä tulostin sulla on.
Joten ei ollut kyllä apua tästä.- Aloittaja.,.,.,.
Pääsi linkki unohtumaan kun hätäisesti viestin kirjoitin :D
http://www.pixmania.com/fi/fi/572895/art/samsung/varilasertulostin-clx-216.html?form=82#tech-specs
fdsfds.,.,., - MacBook Pro
Aloittaja.,.,.,. kirjoitti:
Pääsi linkki unohtumaan kun hätäisesti viestin kirjoitin :D
http://www.pixmania.com/fi/fi/572895/art/samsung/varilasertulostin-clx-216.html?form=82#tech-specs
fdsfds.,.,.,Apple Mac OS X 10.3 - 10.4 järjestelmissä. Todennäköisesti myös Leopardissa (Mac OS X 10.5) .
- 1stMacFinn
Aloittaja.,.,.,. kirjoitti:
Pääsi linkki unohtumaan kun hätäisesti viestin kirjoitin :D
http://www.pixmania.com/fi/fi/572895/art/samsung/varilasertulostin-clx-216.html?form=82#tech-specs
fdsfds.,.,.,http://www.hopeinenomena.net/viewtopic.php?f=42&t=111163&start=0&st=0&sk=t&sd=a
Tuon mukaan laite toimi ok.
- MacBook Pro
tulostin, kun selosteessa puhutaan lähes 10 vuotta vanhoista tiedoista. Olisi ollut enempi tietoa koneen valmistajasta ja mallista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht2063858Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii622446Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3912306- 472223
Meneeköhän sulla
oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua321531Muutama kysymys ja huomio hindulaisesta kulttuurista.
Vedakirjoituksia pidetään historiallisina teksteinä, ei siis "julistuksena" kuten esimerkiksi Raamattua, vaan kuten koul5151295Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em931271- 561247
- 711175
Jumala puhui minulle
Hän kertoi sinusta asioita, joiden takia jaksan, uskon ja luotan. Hän kuvaili sinua minulle ja pakahduin onnesta kuulles1251136