Kyllä hävettää tuollainen ala-arvoinen käytös. Koko ajan puheet pyöri anaalitasolla yli kolmekymppisellä naisella. Tuntuu, että pieremällä ja paskalla käymisellä saadaan huomiota mukamas huumorin kautta ja näin hyväksyntää. Eikö aikuisella ihmisellä muuta antia ole, eikö elämässä ole miljoona muuta asiaa mitä tuoda talossa esille. Mantalla on ruma ja karkea puhekieli ja inhottavia ilmaisuja kuin "että ois kuin aamumuroille kussut" tai "meen heittää huulta eli kuselle", puhumattakaan jatkuvista paskajutuista.
Kyllä sitä toivoisi taloon sivystyneitä ja kirjoja lukeneita ihmisiä, joilla olisi maailmasta älyllinen ja syvä näkemys ja joiden keskusteluiden kautta katsojakin saattaisi rikastua henkisesti.
Nyt tuntuu, että tässä taantuu hyvin alkeelliselle tasolle.
Kyllä sitä toivoisi taloon sivystyneitä ja kirjoja lukeneita ihmisiä, joilla olisi maailmasta älyllinen ja syvä näkemys ja joiden keskusteluiden kautta katsojakin saattaisi rikastua henkisesti.
Nyt tuntuu, että tässä taantuu hyvin alkeelliselle tasolle.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Kun käyttää oikein paljon alkoholia,,päähän siinä pehmenee ennenkin maksa,,sitten on näkyvissä monenlaisia oireita, nuoriso voi repiä siitä omansa.
t.tohtori
no vittu sehän oli "lyhyesti" ja ytimekkäästi sanottu.. eli MANTA ULOS TALOSTA!!! loppuu tuo loputon pieruhuumorin viljely, tosiaan jos ei aikuinen ihminen muuta osaa kun vääntää väkisin juttua ulostamisesta tai pieremisestä niin pihalle se sieltä ja äkkiä kans!!!
Harmi kun televisio ei pysty välittämään hajuja. Olisi ihana kokea kaikki niin kuin se on tarkoitettu. Ajattele jos puhelimeen voisi röyhtäistä, niin että se lehahtaisi suoraan toisen puhelimesta vasten huulia. Parit pierupuhelut kyllä soittaisin muutamalle kusipäälle.
pihalle sieltä, ensin tää rokrok ja sitten tää manta? Siis tää mansikkibuubi?