KWC

4110
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat
  • kiitos tiedosta...

    saako laseria, änäriä tai jotain viritys osia...

    tilasin tänään tuon aseen.

    Äänestä

  • tilaus lähetetty kirjoitti:

    kiitos tiedosta...

    saako laseria, änäriä tai jotain viritys osia...

    tilasin tänään tuon aseen.

    Tilasitrko USP:n? Änäristä en tiedä mutta laser-tähtäin siihen näyttäisi menevan...

    Äänestä

  • kumman tilasit? kirjoitti:

    Tilasitrko USP:n? Änäristä en tiedä mutta laser-tähtäin siihen näyttäisi menevan...

    onko uspi laadukas?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vai KJ kirjoitti:

kumpi merkki on laadukkaampi?
olen ajatellut hankkia jonkun näistä...

http://www.proairsoft.com/acatalog/info_KJG_27MS__.html

tai

http://www.proairsoft.com/acatalog/info_KG_52HK.html

vaiko tämä?

http://www.proairsoft.com/acatalog/info_GGB_9608__.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu