IE 8.0 onko kokemuksia

Oletteko asentaneet/kokeilleet ie 8.0 selainta.
Enkä kaipaa Chromesta enkä firefoxista mitään
komentteja.
Vain Ie 8.0
2387
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

sekä ie8 jos haluat??? Opera vielä mielestäni paras ennen chromea.

Äänestä

aikaa käytössä.Nopeampi ainakin kuin ie7.Beta versio ei vaan näyttänyt kaikkia sivuja oikein joten vaihdoin takas seiskaan. Kokeilin ie8:a viime keväänä joten onhan se voinut jo parantua.Kokeile,kyllä sen asennuksen voi poistaakkin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kannattaako asentaa.... kirjoitti:

Oletteko asentaneet/kokeilleet ie 8.0 selainta.
Enkä kaipaa Chromesta enkä firefoxista mitään
komentteja.
Vain Ie 8.0

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu