mulla oli ennen sonera liittymä ja sähköpostit tuli outlookiin.
Nyt on elisan liittymä. Miten saan postit outlookiin?
Saako kaikkien liittymien postit jotenkin outliikiin?
Sorry että olen näin mäntti mutta outlook oli niin hyvä etten pärjää ilman sitä.
Jos vain joku osiaisi sanoa miten etenen step by step saadakseni elisan postini suoraan outliikiin?
apua apua
5
422
Vastaukset
- help me
mulla oli ennen ´outlook provided by sonera´ mutta nyt kysyn mistä löydän ´outlook provided by elisa´ luultavasti en mistään???
Ja keillä muilla palvelun tarjoajilla on mahdollista käyttää outlookia ? - juhakorkeapudas
help me kirjoitti:
mulla oli ennen ´outlook provided by sonera´ mutta nyt kysyn mistä löydän ´outlook provided by elisa´ luultavasti en mistään???
Ja keillä muilla palvelun tarjoajilla on mahdollista käyttää outlookia ?Sähköpostiohjelman otsikkoa on muutettu koska internetyhteys / sähköpostiasetukset on ilmeisesti asennettu Soneran asennuscd:ltä.
Ohjelma toimii yhtä hyvin Elisan tai vaikka Saunalahden postin kanssa. Oleellinen asia on määritellä ohjelmaan oikeat postipalvelimen asetukset eli ratkaisu löytyy Poron antaman linkin takaa. - help me
juhakorkeapudas kirjoitti:
Sähköpostiohjelman otsikkoa on muutettu koska internetyhteys / sähköpostiasetukset on ilmeisesti asennettu Soneran asennuscd:ltä.
Ohjelma toimii yhtä hyvin Elisan tai vaikka Saunalahden postin kanssa. Oleellinen asia on määritellä ohjelmaan oikeat postipalvelimen asetukset eli ratkaisu löytyy Poron antaman linkin takaa.sanoa miten etenen step by step?
Avaanko sen outlookin ja teen jotain muutoksia vai mihin mun pitäisi tehdä ne muutokset?
Omiin asetuksiini kait, mutta tarkalleen mihin?
Järkkyä kun ei s-posti toimi. - juhakorkeapudas
help me kirjoitti:
sanoa miten etenen step by step?
Avaanko sen outlookin ja teen jotain muutoksia vai mihin mun pitäisi tehdä ne muutokset?
Omiin asetuksiini kait, mutta tarkalleen mihin?
Järkkyä kun ei s-posti toimi.Tuolta löydät ohjeet eri sähköpostiohjelmille: http://www.elisa.fi/asiakastuki/index.cfm?o=199.44&did=6772.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Israel aloitti 3. maailmansodan
https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011297979.html Israel se sitten aloitti näköjään kolmannen maailmansodan.3932000Kaksi vuotta
Sitten mä ihastuin suhun päätä pahkaa, kun meillä klikkasi heti ekasta päivästä lähtien. Et varmasti tunne samoin ja tek121829Nainen, meidän talossa on säännöt
1. Mies on aina oikeassa. 2. Ei vastaväitteitä. 3. Mäkättäminen kielletty. 4. Suhde on tärkein. 5. Ei salaisuuksia. 6. E2411358Miksi me ei mies voida edes viestitellä irl?
En odota enkä vaadi mitään, voitaisiin vain olla yhteyksissä jollain tapaa ihan oikeasti.77989Oliko Farmi-finaalitehtävät mielestäsi tasaveroisia Lloydin ja Johannan välillä?
Onnea Farmi-voitosta, Lloyd. Et tainnut olla ihan kaikkien suosikki, mutta puskit voittoon! Oliko finaalitehtävät miel51950Raamatun kiroukset ja uhkaukset osoittavat sen ihmisperäisyyden
"Se sanotaan galatalaiskirjeessä, että jos joku levittää väärää evankeliumia: "...jos joku julistaa teille evankeliumia402918Rakennetaanko yhdessä?
Haluaisin rakentaa sun kanssa yhteistä tulevaisuutta❤️ Onko meistä siihen? Huomaan että sulta puuttuu se joku tärkeä elä33765- 56739
Hyvää yötä mies
Nuku hyvin. Viikonloppuna on tulossa hellettä, se on mukavaa. Juhannuskin kohta. Mun tekis mieli huolehtia susta. Semmo70714- 63713