Kertokaa pois

Voitteko kertoa tosta Paypalista? En tiiä muuta ku et pitää rekisteröityä, onks siel jotain kuukausimaksuja tai rekisteröintimaksuja?
298
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Eise maksa mittään paitsi jos tilaat paypaali pankkikortin sieltä.Mutta en mää nyt suosittelis käyttämään paypalia kun parempiakin ois...Paypaalilla maksaminen on yleensä hidasta

Äänestä
  • Miksi sillä maksaminen hidasta.Itse makselen sillä kaikki ulkomaan maksut joissa pay pal käy, nopeata. Maksu velottuu automaattisesti kortiltani.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hullumanne kirjoitti:

Voitteko kertoa tosta Paypalista? En tiiä muuta ku et pitää rekisteröityä, onks siel jotain kuukausimaksuja tai rekisteröintimaksuja?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu