Peloittelu

Olen nähnyt useamman tietokoneella tehdyn säikäytyksen. Olisiko jollakin tietoa mistä saisin sellaisen ohjelman haettua?
3170
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

..Windows Vista. Sitä myy Microsoft.


Sori!! Oli ihan pakko:)

Äänestä
  • Oli sen verran kovaa kamaa, että pomppasin tuolillani 20 senttiä yläviistoon ja jäin sinne. Toivottavasti herkkähermoiset eivät lue tätä ketjua.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


epaja kirjoitti:

Olen nähnyt useamman tietokoneella tehdyn säikäytyksen. Olisiko jollakin tietoa mistä saisin sellaisen ohjelman haettua?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu