Cherry

tuolla makuuhuoneessa, kun muut naiset ähkivät laminaatin kimpussa. Menis nyt C katsomaan oppia. Ei kyllä muuten pysty tekemään siellä mitään, kun oma vuoro tulee.
5640
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

en usko että osaa rakentaakaan.

Äänestä

Taitaa olla meikittä samaa tasoa ulkonäöllisesti kuin kuva Tukiaisesta ilman meikkiä. Näkeehän sen jo kun henkäyksen ohut tukka ja pottunenäkin. Tukiaisella sentään ainakin paksu letti.

Äänestä
  • Toi Sherri on ihana mennikäinen. Jos pukeutuis vähän hihhulimmin niin avot, siinä olis tyttö mun makuuni ;)

    Äänestä

  • Tuksulla on ihan oma"paksu letti"

    Äänestä

Miksei BB komenna sitä töihin ja muita tauolle, niin ja koko avuton mies- ja homoryhmä neuvomaan..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vaan meikkaa kirjoitti:

tuolla makuuhuoneessa, kun muut naiset ähkivät laminaatin kimpussa. Menis nyt C katsomaan oppia. Ei kyllä muuten pysty tekemään siellä mitään, kun oma vuoro tulee.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu