Hot.Oasis Alghero,Sardinia?

Kokemuksia hotelli Oasiksesta Sardiniassa? Entä miten helposti sieltä pääsee Algheron keskustaan? Millainen bussiaikataulu ja missä pysäkki on Oasikseen nähden, entä takaisin tullessa? Ostetaanko lippu bussista?
1429
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ihan ok hotelli,vaatimaton minimarket alhaalla. Keskustaan pitkähkö matka kävellä,bussilla pääsee.Bussiliput läheisestä tupakkakaupasta,pysäkki vieressä tien toisella puolella.Hotellilta matkaa muutama sata metriä. Muistaakseni bussit ei kulje kovin myöhään.Taksit siellä on hakusessa,takseilla suunnilleen sama hintataso kuin Suomessa.Hyvä uimaranta lähellä jossa hotellilla oma alue, maksulliset aurinkotuolit.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Fiira kirjoitti:

Kokemuksia hotelli Oasiksesta Sardiniassa? Entä miten helposti sieltä pääsee Algheron keskustaan? Millainen bussiaikataulu ja missä pysäkki on Oasikseen nähden, entä takaisin tullessa? Ostetaanko lippu bussista?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu