Kuinka moni HETEROnainen leikkaisi hiukset siiliksi? Jos jollain on/on ollut siilit hiukset, kuinka suurena todennäköisyteenä pidätte sitä, ettei hän olisi hetero? Ja vielä nainen alle 30v., vanhemmilla esim. n.50v yleisempää heteroiden keskuudessa ehkä, mutta nyt kyse nuoremmasta.
Sen haluaisin tietää, toivottavasti ymmärsitte mitä tarkoitin.
Sen haluaisin tietää, toivottavasti ymmärsitte mitä tarkoitin.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Itseasiassa tiedän monia heteronaisia jotka ovat leikanneet hiukset siileiksi.Ei hiustyyli tai pukeutuminen anna välttämättä mitään suuntaa ihmisen seksuaalisuuteen.
No kai se on vähän muodista kii. ja kai se on sama onko hetero tai ei. Kuka välittää? Ei kai se mikään ihme ole jos on sitä tai tätä, kuhan on ihminen eikä peikko.
nuoret varsinkin tekee hiuksilleen kaikenlaisia asioita, mitä vanhemmalla iällä ei enää halua tai kehtaa. Jotkut myös joutuu pakosta leikkaamaan siilin, vaikkapa syöpähoitojen tai anoreksian takia.
näöstä muutenkin sytyttääkö. Jos olisi irokeesiharja väittäisin että on Wilma Schlizewski, joka ei ole lesbo eikä musta edes kaunis, ei sinnepäinkään.
ei olekaan hetero. vaikkei ole lesbokaan.
muutaman siilihiuksisen naisen. Ne on kaikki heteroita. Lesbotutuilla sen sijaan on enemmän hiuksia päässä.
Enkä oikein kyllä ymmärtänyt, mitä oikeastaan tarkoitit kysymykselläsi. Oletko heteronainen, joka haluasi leikata siilin, mutta et uskalla kun pelkäät, että sua luullaan sitten lesboksi?
Tarkoitin kysymykselläni erästä kiinnostavaa naista :) kenen suuntaumusta epäilen vakavasti :) kun on muitakin merkkejä, mitä en viitsi luetella täällä, koska olen vainoharhainen :D
häneltä, että lähtisikö hän kanssasi vaikkapa kahville tai kaljalle. Eiköhän sitä jutustelemalla ja tutustumalla paremmin sekin sitten selviä onko hän hetero vai ei.