Onko kellään kokemuksia minkälaisia pelejä nämä ovat?
Biltema vahvistin ja subbari
3
777
Vastaukset
- Pazi
Hyvin niistä savu ainakin nousee
- hhh
itsellä oli kokeilussa bilteman vahvistin ja 40e subbari elementti ja oikein koteloituna soi omasta mielestä ainakin ihan hyvin hintaisekseen.subin,vahvistimen ja kotelon hinnaksi tuli yhteensä n.150e(uusia),että erittäin hyvä hinta/laatusuhde.kokemattomat vois pitää turpansa kiinni,kun ei mitään tiedä.
- Anonyymi
hhh kirjoitti:
itsellä oli kokeilussa bilteman vahvistin ja 40e subbari elementti ja oikein koteloituna soi omasta mielestä ainakin ihan hyvin hintaisekseen.subin,vahvistimen ja kotelon hinnaksi tuli yhteensä n.150e(uusia),että erittäin hyvä hinta/laatusuhde.kokemattomat vois pitää turpansa kiinni,kun ei mitään tiedä.
.....niin mutta kun jos niille isi ostaa niin silloin on vara ronklata ja nimitellä.....
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois
Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait933541Hei! Halusin vain kertoa.
En tiedä luetko näitä, mutta näimme n.4vk sitten, vaihdoimme muutaman sanan ja tunsin edelleen kipinän välillämme. Katso51819Miksi ikävä ei helpotu vuosien jälkeenkään?
Tänään olin ensimmäistä kertaa sinun lähtösi jälkeen tilassa, jossa vuosia sitten nähtiin ensimmäistä kerta. Ollessani71610- 311381
Tiesitkö? Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi seksuaalirikollinen
Järkyttävää… Motin mukaan Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi yksityiselämässään syyllistynyt es54948Oot kyl rakas
Et tiiäkkään miten suuri vaikutus sulla on mun jaksamiseen niin töissä, kun vapaallakin❤️. Oot täysin korvaamaton. En t35882Kirjoittaisit edes jotain josta tiedän
Varmasti oletko se oikeasti sinä. Tänään tälläinen olo. 70882Miten voitkin olla aina niin fiksu
...aina niin huomaavainen, kärryillä ja kartalla. Yritän etsimällä etsiä sinusta jotain vikaa, että saisin pidettyä sydä47820Sofia Zida puhuu rehellisesti suhteesta Andy McCoyhin: "Se on ollut mulle tavallaan..."
Sofia ja Andy, aika hellyttävä parivaljakko. Sofia Zida on mukana Petolliset-sarjassa. Hänet nähtiin Yökylässä Maria Ve4787Mistä tietää, onko hän se oikea?
Siitä, kun sitä ei tarvitse miettiä. Siitä, kun hänen olemassa oleminen ja ajatteleminen saa hymyilemään. Siitä, kun ha60784