Käväisinpäs pitkästä aikaa Christina-foorumilla vilkaisemassa keskusteluja Britneystä. Pari positiivista kommenttia, mutta loput niin katkeraa, niin katkeraa.
Britney todisti viime viikolla, kuinka syvältäkin pohjamudasta voi nousta ja palata estradille entistäkin kauniimpana, suorastaan häikäisevän kauniina ja hoikkana.
Christinan fanipoppookin voisi vaihteeksi keskittyä olemaan iloinen toisen menestyksestä. Teilaaminen tuntuu ikävältä. Jos vertaatte useamman kerran synnyttäneen Britneyn tuoreita gaalakuvia kerran synnyttäneen Christinan tällekin palstalle postattuun kumiseen meikkipellekuvaan, niin kertoohan sekin, että kysymys on varsin eriluokan tähdistä (Briityn eduksi siis).
Katkerat Christina-fanit
8
376
Vastaukset
- Brit 4ever
Siis eihän Brit nyt ole useamman kerran synnyttänyt, mutta muuten pätee.
- vajoaa alemmas
ja alemmas ja sortuu playbackiin. Britney taas senkun nosuee. Tämä on tämän hetken tilanne. Odotan innolla Christiinan seuraavaa liveä. :DDDD
- olet_
en viitti vaivautuu
- tehdä mitään,
niin silti menestyy!! KUKAAN ei edes kyseenalaista Britneyn lahjoja julkisuudessa. Se tässä mättää, että turha julkkis pääsee helpolla omalla alallaan.
- tuolla?
Britneyn "lahjojahan" niitä vasta kyseenalaistetaan,kun hän on esiintynyt monia vuosia playbackien avulla.Kaikkihan muistavat Britneyn viime vuoden esityksen,jolloin ei todellakaan hoitanut sitäkään hyvin,vaikka kokemusta playbackeistä on vaikka muille jakaa.Mielestäni Britney on turha,sillä hän on niin plastic tuotantoineen.
- katkeria faneja
ole molemmilla. Mutta miksi aina pitää tapella?
- on aina
vertailtu keskenään, koska he edustavat pop musiikin kärkeä jne..
- bellali
katsomaan keskustelua Britneysta? Tuossa lukee Christina Aguilera..
En viitsi nyt enää jauhaa tätä sekasotkua täällä, perusteettomat provot kyllästyttää.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Häiriköinti
Sinä joka rälläsit viime yönä aamuun klo. 00 :04 koulun pihassa ja pitkin kyliä. Rekkari ylhäällä. Terv. Kerrostalon as473081Askanmäessä Huippu esitys
Kävimme Ystävien kanssa Askanmäen kesäteatterissa. Kaikki tykättiin esityksestä aivan valtavasti. En varmaan koko vuonna232924- 502800
- 562628
Mä sanon tän suoraan.
Se on sun käytös mikä ajaa pois. Et välitä muitten tunteista kun omistasi.582528Kerro jotakin hauskaa. :)
Kirjoita jotakin mukavaa vaikka kaivatustasi. :) Ei törkytekstejä kiitos. :)482510On olemassa tiettyjä sääntöjä!
Ja jos aiot pärjätä mun kanssa niin teet vain niinkuin mä sanon. Mieheltä Naiselle532281Pohdinttavaksi
No siis, saiko yrityksen toimitusjohtaja potkut vaiko älysi ihan itse jättää nimellisen tittelin ettei maine enää enempä782178- 692068
- 452062