Missä on Kansan Terve Sielu

Onko Kansa sokea:))**
Missä viaton Todellisuus:))**
Missä on Kansan terve sielu Terveesti näkevä
VIATON:))**
4107
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

sun omas sielu ja onkos se terve?
EI ainaskaan viestisi mukaan?
Ja mis olet siis itse viaton?

Hups heijaa, ulalla menee juttusi...jo tuohon aikaan päivästä...

Äänestä
  • lapsia pakkohoitoon ja pikaisesti, se on siis syytöntä?
    Ja sijarit sit varastavat lapset just heiltä?
    Näin nämä asiat menee!

    Äänestä

  • ihmisiä joiden suomen kielen taito ei välttämättä vastaa sinun kielitaitoasi.

    Äänestä

RUUMIISSAhan se. Että lahdataan sitten kaikki väärin näkevät.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Terveesti Näkevä kirjoitti:

Onko Kansa sokea:))**
Missä viaton Todellisuus:))**
Missä on Kansan terve sielu Terveesti näkevä
VIATON:))**

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu