ipod

Onko esim ipod yhtään edullisempi kuin Suomesta ostettuna?
3427
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Siis jonnekin lomakohteeseen kuten
Sousse tai Hammamet menossa?
Sieltä et kuule edes löydä ipodia.

Elektroniikkaa kuten silitysrautoja
ja jopa telkkareita saattaa löytyä.

Äänestä

Soussesta ainakin löytyy uusimmat puhelinmallit huomattavasti halvemmalla kuin Suomesta, iPodeista en osaa sanoa, kun en ole niitä etsinyt!

Äänestä

...Löytyy mut ne on kyl feikkejä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tunisiasta kirjoitti:

Onko esim ipod yhtään edullisempi kuin Suomesta ostettuna?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu