Pitäsi olla bileet ja kaikki naama väärinpäin edes viina ei maistu.
Naamat taas norsun v:llä
2
254
Vastaukset
- rypee itsesäälissä
viina on ainoo, joka pitää naisen vauhdissa.Inhottaa toi jatkuva itsesääli ja ruikutus.Säälittävää, ett nuoren naisen päässä ei ole muuta kuin toi viina. Luovuttais ja antais paikkansa jollekin piristävämmälle ihmiselle. Menis kotiinsa hokee tota vittuu.
- Rin-tini-tin
Bileitä odotetaan ja kun erinomaiset tarjottavat ovat saatavilla ollaan kuin selkäänsä saaneet.
Niko jurputtaa kun sai vähän pyyhkeitä vaikka piti tietää hyvinkin mistä saa puhua ja mistä ei - ihan kuin lapselta olisi nalle viety ja nyt paha mieli.
Nyt voisi kysyä että kuka haluaa kotiin ja porukkaa siitä vaihtoon - osalla niin kova koti-ikävä että kohta hajoavat - varsinkin kun kaksinaamaisuudesta on tainnut tulla noottia, vrt. haukkumiskuppikunta.
Alun räväkkyydestä ei ole tietoakaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1406653
Mies, mua jotenkin kiinnostaa
Että osaatko sä ollenkaan höllätä? Ootko aina kuin persiille ammuttu karhu. Pohtimassa muiden vikoja?1495729- 1234891
Moi kuumis.
Just ajattelin sua. Oot mun rauha, turva ja lämpö. Olet monia muitakin asioita, mut noita tartten eniten. Pus.434480Milloin olisi sinun ja kaivattusi
Kaunein päivä? Kamalin hetki? Miksi? Kumpaa pyrit muistelemaan? Kumpi hallitsee mieltäsi?523892- 623061
Itkin oikeasti aamulla taas
Haluaisin niin kertoa miltä musta tuntuu. Oon jotenkin hajalla. Tarvitsin ees jonkun joka ymmärtää.522956Minun rakkaani.
Haluaisin käden mitan päähän sinusta. Silleen, että yltäisin koskettamaan, jos siltä tuntuu. Olen tosi huono puhumaan, m242402- 422270
Naiselle hyvää viikkoa
olet edelleen sydämessäni. Toivon sinulle myötätuulta mitä ikinä teetkään🪢152197