Mielestäni Marko ei pärjää talossa. Markoa ei saa pitää talossa siksi että ON SAAVUTTANUT SIVIILIELÄMÄSSÄÄN JOTAIN.
Eli Markon talossa pysymiseen ei saisi vaikuttaa mitkään aikaisemmat saavutukset elämässä, vaan se miten hän on toiminut talossa.
Eli Markon talossa pysymiseen ei saisi vaikuttaa mitkään aikaisemmat saavutukset elämässä, vaan se miten hän on toiminut talossa.
Vastaukset 11
Vanhimmat
on pärjännyt kun on saanut kaikkien vihat päällensä ja toteuttaa samalla ohjelman funktiota eli saada aikaan ristiriitoja ja ärtymystä. Muista ei siihen ole. Markolla on hyvä itsetunto, joten muu porukka ei ole saanut Markoa murenemaan eikä saakaan.
Miksi hyvällä itsetunnolla varustettu mies lähettää julkisen omakehukirjeen ennen taloon menoaan?
Kyseinen teko kertoo räikeän totuuden; Marko PELKÄÄ.
Suuri soturi, kansallissankari pelkää maineensa ja kunniansa menettämistä!
Niisk*
Tai mitä hän aikoo tehdä tuon kilpailun jälkeen?
Tukiaisen kanssa juorulehtiin ja se on siinä.
Toiminu talossa? mitä vittua sä selität, pitäskö Markon puhua paskaa selän takana kuten Maria, Marianna ja Anders tekee?
Toiset tekee ja toiset ajattelee kuten Marko, antakaan Markon olla rauhassa, siitä kyllä irtoaa juttua pikku hiljaa lisää ja lisää.
Kirjoittaa varmaan kirjan *kuinka BB-talossa valmistettiin ruokaa*, seurannut niin läheltä ruoan valmistusta talossa kolmisen viikkoa.
seurannut? Marko on yleensä ollut aamupuuroa keittämässä muillekin kun nämä vielä loikoilevat sängyissään...
Sitä vittua selitän koska monissa keskusteluissa vedetään aina toi paini-ura ja muukalaislegioona jutut plussaksi Markolle. Mutta niiden perusteella ketään ei pidetä talossa.
Mut ihan hyvä lisä kuitenkin elämälle, onhan nähny ja kokenu kaikenlaista ja mitä pidempään pysyy talossa sen enemmän kuulee näitä juttuja, Marko kun ei ole samanlainen hölösuu kuten Niko joka on ketonu kaiken mahdollisen julkisuuteen, Marko miettii mitä sanoo.
mitä sanoo ja siksi joutaa kylmästi pihalle.
olisi sentään JOTAIN ANNETTAVAA jatkossa, julkisuuden henkilönä. MITÄ esim Sauli on antanut? Se vaan juopottelee Nikon kanssa ja kohta tuon homppeli Niko kanssa.
Perttukin on niin typerä ja floppi koko ukko.
Mitä pahaa Marko on näille muille tehnyt. Ei ole osallistunut kertaakaan juorukerhoon. Nämä toiset on kateellisia Markolle.