Mia...

ai että toi Mia on rasittava...ulos ja äkkiä...
3172
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kyllä Mia selvittää vielä "asiat" tänä iltana, on kuulemma niin toisenlainen ihminen;))

Äänestä

Taas Mia ja Marianna juoruaa tuoll makkarissa. Mia on kauheen lapsellinen. Aina haukkumassa toisia. Lähtis vetää, kun hokee kokoajan sitä, ett mun tekis mieli lähtee heti pois.

Äänestä

Kaikki Miassa on alkanut ärsyttää. Mahtava muusikko, omasta mielestään!Ei jaksa kuunnella tota epävireistä laulua.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


malsjjj81 kirjoitti:

ai että toi Mia on rasittava...ulos ja äkkiä...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu