Ensi viikolla

joutujat on jo päätetty Nikon, Marian ja Andreaksen toimesta!!!! Eikö BB voisi jo lopulta rangaista!
4239
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mee pentu nukkumaan tai äiti antaa piiskaa.

Äänestä
  • No sä voit keskittyä mantan pieruihin jos et saa muuta ohjelmasta irti.

    Äänestä

  • wertrwetwer kirjoitti:

    No sä voit keskittyä mantan pieruihin jos et saa muuta ohjelmasta irti.

    hyi vittu että oot sairas.

    Äänestä

  • ööööööööööö kirjoitti:

    hyi vittu että oot sairas.

    Huono vittuilu-viesti laitas jotain parempaa. :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


häätöäänestykseen kirjoitti:

joutujat on jo päätetty Nikon, Marian ja Andreaksen toimesta!!!! Eikö BB voisi jo lopulta rangaista!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu