Pientä galluppii, miten on MIEHET jos teille tulis joku hinttari (Niko, Sauli) huutamaan samalla lailla päin naamaa jossain kadulla tai ravintolassa kuin mitä Niko huusi ja räyhäsi Johanille, niin mitä tekisitte?
Omasta puolestani sanoisin, että tervetuloa koittamaan, mutta ilman hampaita lähtisitte jatkoille lasarettiin.
Omasta puolestani sanoisin, että tervetuloa koittamaan, mutta ilman hampaita lähtisitte jatkoille lasarettiin.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Tommonen ihminen kuin Niko tulis huutamaan tollai ärsyttäsin enemmän ja miettisin kehtaako tommosta mikkihiirtä lyödä nyrkillä. Siis odotan, että näen Nikon joskus jossain.
juu! nuo hinttarit tukeutuu siihen et heillä on oikeus tehä mitä vaan koska ovat vähemmistöä,mut eihän se eläin maailmassakaan toimi näin.Heikot yksilöt saa köniinsä,joten jos ovat valmiita vastaamaan seurauksista niin koittakaa.Ruokavalioon tulee kyl sen jälkeen kuulumaan vain ja ainostaan mustikkamehua ja pillillä nautittuna,koska ilman hampaita on hankala syyä kiinteää ruokaa.
Koska kuulit viimevuonna Saulin huutavan kun Niko nyt, niin et koskaan.Saulissa ei ole mitään samaa kun Nikossa, paitsi sukupuolinen suuntaus. Sauli oli ja on herrasmies ja ansaitsi voittonsa, tosin kun Niko joka joutaisi pois valittamasta.
Ihan samanlaisia kiljuvia neitejä ne on kun sille päälle sattuvat. Viime vuonna kukaan ei noussut Saulia vastaan, samalla lailla kuin tänä vuonna Johan laittaa Nikolle edes vähän hanttiin.
Tosin hyvin huonosti onnistuu kun kaikki muut ovat hinttarin lumoissa ja kääntyneet absurdisti Johania vastaan.
Reaalimaailmassa kävisi hyvin huonosti jos lähtisi jollekin Johanille päätään aukomaan. Toi BB on ainoa paikka maailmassa missä noi vasenkätiset pääsee pätemään tuolla tavoin. Ja yleisö tykkää - sairasta.
repisen sen kappaleiksi.
...Oikeesti ei tohon voi reagoida muuten kuin kuunnella suu auki.
Siviilissä olisi asiat menneet ihan toisin, mutta noin toi menee.....
PS.Homo haukkui siitä mitä itse tekee..
Kielen käyttöä tällä nikolla on.
Ohjelmaa seuraa myös lapset,ja on todella
hyvää mallia toi neidin vitun kiekuminen.
kymmenestä sanasta 7,on vittu.
Saas nähä mitä Johan tekee,kun siviilissä kohtaavat,,,
...naisia saa lyödä:) mutta jos oikein alkais ottamaan päähän niin kai se olis kohteliasta heittää juomat naamalle tai läpsäistä poskelle...