Laitoin todella sensuellin ja ystävällismielisen viestin otsikolla"naidaanko teilläkin". Kerroin omalla tavallani, siveästi rakkudestani ja rakasteluistamme rakkaani kanssa, tullen harmitellen johtopäätökseen, että miksi miehen orgasmi on vain lisääntymistä varten kun tyttöystäväni voi saada monipuolisempia ja paljon suurempia psykofyysisen kokemuksen sisällään pitäviä huippuja... MIKSI V:::SSÄ sitä kirjoitusta ei näy täällä!!!!!!
HÄH! MITÄ V:::!! SABOTAAAASIAKO??
jaani
5752
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
että joku/jotkut o varmaa poistattanu sen sun viestin asiattoman viestin...tai sitte muistat vääri mihi gategoriaa oot sen kirjottanu!?
Ite luin aiemmi kyseisen viestin eikä siin mun mielest ainakaa ollu mitää poistamise aihet, mut joku muu tai monet muut o ilmeisesti ollu eri mielt!!!
oletko lappeenrannasta
siellä on rumia puhuvia
juippeja
ehkä käytät rumaa kieltä
ja kirjoituksesi sensuroidaan
siksi, ehkä sinut jäljitetään
ja joudut poseen sen vuoksi
Eipä taida olla merkitystä olenko inarista vai sinä peräkammarista...
Jos et tiedä mistä puhun niin en voi auttaa, kokeile virallisia kanavia tai soita Hannu Karpolle tai Pekka Saurille pöllö!
mäkin luin eilen sen jutun... vai toissapäivänä, en muista.
enivei kyl se tääl oli
Pää kii!!!