Sairas Task Manager

XP:n manageri on minusta jotenki muuttunnut.
Ennen siellä näky esim. Prosessit ja jotain muita,mutta en nyt muista nimiä.
Nyt kun avaan sen,niin siellä näkyy vain Aktiviteetti ja Status.
1164
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kyllä XP:stä löytyy edelleen samat tiedot kuin muistakin Windowseista (W2K ja NT).

Olethan Local Administrator eli käyttäjätunnuksesi kuuluu koneen Administrators ryhmään ?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ninni kirjoitti:

XP:n manageri on minusta jotenki muuttunnut.
Ennen siellä näky esim. Prosessit ja jotain muita,mutta en nyt muista nimiä.
Nyt kun avaan sen,niin siellä näkyy vain Aktiviteetti ja Status.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu