Hau, hau

ja karavaani kulkee. Ai että se tuottaa monelle mielihyvää haukkua ja arvostella asukkaita. Terapiaistunto kestää kolme kuukautta ja sitten taas vuoden odotus.
2130
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

et olet ottanut kaiken niin raskaasti.Koeta toipua terapiasta.

Äänestä

Olet oikeassa. Miten me pärjätäänkään talven yli, kun ei voida haukkua BB:läisiä, kaikkia yksitellen ja yhdessä. Ehkä sitten on taas joku uusi "Johanna Tukiainen", josta riittää taas jutskaa puoleksi vuodeksi, kunnes uudet BB:läiset tulevat ruutuun.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


koirat haukkuu kirjoitti:

ja karavaani kulkee. Ai että se tuottaa monelle mielihyvää haukkua ja arvostella asukkaita. Terapiaistunto kestää kolme kuukautta ja sitten taas vuoden odotus.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu