Salatut Elämät

miksi puolakan perheen kaksoset tekee joka jaksos läksyjä.aina" kaksoset,nyt tekemään läksyt,tehkää ensiks läksyt,käy auttamassa kaksosia läksyjen tekemisessä" ym..ÄRSYTTÄÄÄÄ!!!!!!!!!!!!!!
71025
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

mitä helvettiä!?

Äänestä

a)käskikirjoittajalla on hirttänyt näppikset kiinni
b)kaksoset on vähän huonolahjaisia
c)ohjelmalle ei saada muuten puoli tuntia lähetysaikaa
d)ohjelmapäällikkö on vaatinut jotain sivistyksenmurusia
e)eihän Jennin miespataljoonaa jaksais aina vaihtaa / saati katsoa

Äänestä
  • Harva jaksaa myöskään katsoa jotain ihme joka iltana toistuvaa perheen yhteistä ajanviettoa:/ harvemmin nähny sellaisia teinejä jotka jaksaa nyhjätä lautapelejä mamman kanssa.

    Peppi on turha vasikka:(

    Äänestä

Paskaa että en ymmärrä miten ihmiset tollasta seuraa? suurin osa on amatööri näyttelijöitä jotka luulee osaavansa homman mutta puihin menee.Säälittävää paskaa sanon minä.ja minä olen minä.

Äänestä

No voi jumalauta!!!!! Jo on jollain ihmetyksen/valituksen aihe :miks kaksoset tekee läksyjä SE:ssä? Johan täräytit ilmoille todellisen ihmetyksen aiheen aamutuimaan. Kyllä on varmaan elämä tyhjää ja tylsää jos ei muu asia kiinnosta,voi ***kele!
Kyseinen ohjelma mielestäni on syvältä hanurista ja vielä poikittain.Siis täyttä sontaa.Näyttelijäsuoritukset aivan ala-arvoisia ja juoni(jos sellaista edes on) siis sellaista lastentarhatasoista.Ei paljoa taida kuupassa liikkua jos sitä ***kaa viitsii katsoa.Ja tuohon sontakuormaan joutaa myös toinen "suosikki"ohjelma:big brother... *yök yök!!

Äänestä
  • Mistäs tiedät ohjelman olevan täyttä paskaa?
    Uskotko kuulopuheisiin, vai katsotko itse kuitenkin muilta salaa?
    Muuten en ymmärrä kuinka voit arvostella ohjelmaa, jota et itse korkeakulttuurin ymmärtäjänä ja kuluttjana viitsi katsoa.

    Äänestä

  • salkkarit kirjoitti:

    Mistäs tiedät ohjelman olevan täyttä paskaa?
    Uskotko kuulopuheisiin, vai katsotko itse kuitenkin muilta salaa?
    Muuten en ymmärrä kuinka voit arvostella ohjelmaa, jota et itse korkeakulttuurin ymmärtäjänä ja kuluttjana viitsi katsoa.

    Kuulehan,senverran olen pakosta joutunut sitä ohjelmaa katsomaan kun jotkut sitä välttämättä haluavat katsoa,että tietoa on kyllä tarpeeksi.Työskentelen paikassa jossa huoneissa telkkarit joten en ole voinut välttyä tämän pa*kan katsomiselta,valitettavasti.Mutta jos jonkun mielestä tämä on hyvä ohjelma,niin,,,,se hänelle sitten suotakoon.Jos tällä se aivosolu aktivoituu kun miettii kaksosten läksyjentekoa niin sehän vain on hyvä juttu,ettei solu näivety... Siihen toiseen ohjelmaan(BB) en edes jaksa ottaa enää kantaa kun on täyttä shittiä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ossi hunks kirjoitti:

miksi puolakan perheen kaksoset tekee joka jaksos läksyjä.aina" kaksoset,nyt tekemään läksyt,tehkää ensiks läksyt,käy auttamassa kaksosia läksyjen tekemisessä" ym..ÄRSYTTÄÄÄÄ!!!!!!!!!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu