Tässä aika tärkeä kolumni BBPlazan sivuilta. Suosittelen ehdottomasti lukemaan sen.
http://www.bbplaza.net/kolumnit.php?id=154
http://www.bbplaza.net/kolumnit.php?id=154
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
spämmäämään typeriä kirjoitelmiasi.
Anteeksi nyt vaan, mutta se viesti, jossa ilmoitin siitä kolumnista oli ensimmäinen viesti tänne suomi24 keskusteluun tälle kaudelle.
Olen kyllä kirjoitellut edellisinä kausina tänne, mutta todellakin tämä viesti, jonka nyt lähetän on vasta toinen tähän keskustelupalstaan tälle kaudelle!
Kaikkihan talossa juoruavat, mutta Manta ja Andreas ovat ne todelliset kuvioiden säätäjät.
Mantasta tulee mieleen koulukiusaaja tai työpaikkakiusaaja ja Andreas on kierouden huippu.
Todella jännä juttu, että miksi tämäkin juttutuokio painettiin villasella ja näytettiin koosteissa kaikkea muuta, ku mitä todella tapahtui.
On surkeeta, että nämä juoruavat ihmiset haukkuvat. Se ei varmaan ole näitten haukuttujen läheisistä mukavaa kuunneltavaa. Täytyy olla haukkujilla olla kus** päässä. Miksi koosteessa salattiin näitten juoru ämmien jutut.