MIkä vikana

abit nf7-sl ja 512 ddr 400 Mhz ja club3d radeon 9800 pro ja 350w virtalähde!Miksi hardware doctor ilmoittaa "vio voltage exceed limit" Tai jotain sinne päin?Mikä on vialla?
2215
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Poista se hardware doctor... jos siis kone toimii normaalisti ilman sekoíluja. kaikki tommoset ohjelmat on vähän niin ja näin totuuden mukaisia.
jos kone kuitenkin kaatuilee tai muuta niin sitten on jotain pahasti vialla...

Äänestä
  • Kaatuilee ilman sitäkin mutta ainoastaan pelatessa??Muuten toimii hyvin mutta heittää vaan peleistä windowsiin!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ei tietoa kirjoitti:

abit nf7-sl ja 512 ddr 400 Mhz ja club3d radeon 9800 pro ja 350w virtalähde!Miksi hardware doctor ilmoittaa "vio voltage exceed limit" Tai jotain sinne päin?Mikä on vialla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu