Niko kouluttaa

Niko mesoaa saunassa että uudet asukkaat ei saa puuttua talon tapoihin ollenkaan. "Ensi viikolla määrätään me".

Ei helevetti tota hinttaria! Uskomaton peelo.

Toivottavasti noi uudet tajuaa äänestää sen todella äkkiä v*ttuun tuolta.
3726
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

että uudet ovat katselleet silmä kovana BB:tä. Voi pyhä yksinkertaisuus, kun kerrotaan, mitä ovat tehneet.

Äänestä

SE ON NAIKOUU

Äänestä
  • Niko hokasi äsken miten huonolla taktiikalla se vetää. Sanoi Mariannalle että teki äsken itsestään nyt sen jota kaikki inhoaa (tai jotain).

    Toisen kerran Niko hokasi jotain, oli aiemmin kun teki välirauhan Johanin kanssa. Se oli hyvää taktiikkaa, koska jos jotain Niko tarvitsee on ystäviä.

    Mutta toivottavasti se lähtee kuitenkin kiitää tuolta, se luo niin negatiivisen ilmapiirin kaikkiin muihin jatkuvalla valittamisellaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


uudet kirjoitti:

Niko mesoaa saunassa että uudet asukkaat ei saa puuttua talon tapoihin ollenkaan. "Ensi viikolla määrätään me".

Ei helevetti tota hinttaria! Uskomaton peelo.

Toivottavasti noi uudet tajuaa äänestää sen todella äkkiä v*ttuun tuolta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu