C ei taida oikeasti muistaa

Chipalla taitaa ihan oikeesti pätkiä, kun ei muista Riston kanssa bylsineensä...
3592
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

uskoo vielä sitä sokeesti mutta on jengillä hauskaa kun tulevat talosta ulos. Harri vaan ei olis tarvinnut tätä nöyryytystä.

Äänestä

Jos noin nuorella mimmillä on paikat päässet löystymään niin pahasti, ettei huomaa.

Äänestä
  • jossa kässäri on kirjoitettu jo valmiiksi ja sen mukaan mennään.
    Jokainen asukas kertoo toisille, minkä parhaaksi katsoo. Vai kerrotteko te kaikki, koska olette saaneet ja keltä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Riston panoa kirjoitti:

Chipalla taitaa ihan oikeesti pätkiä, kun ei muista Riston kanssa bylsineensä...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu