Dubrovnikissa? siis discoa tai nightclubia. Ja onko oppailla paikan päällä käsitystä menopaikoista.
Onko
yöelämää
2
502
Vastaukset
- AMT*
Oppaillahan ei yleensakaan koskaan ole mitaan kasitysta yoelamasta, koska kaikki menevat heti toiden jalkeen nukkumaan.. Totta ihmeessa Dubrovnikissa on yoelamaa..haloo-o..Hiljentynyt tietenkin lomasesongin jalkeen, mutta vaitan, etta yoelama on vilkkaampaa kuin jossakin Suomen junttikylassa. Ulos mennaan yleensakin vasta 21-22 aikoihin ja paikasta riippuen meno jatkuu aamuun asti. Taalla on saa nyt viilentynyt, enaa paivalla n. 20-24.
- paikassa
kerro ihmeessä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht2154178Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii692685Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3932401- 472333
Meneeköhän sulla
oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua321561Muutama kysymys ja huomio hindulaisesta kulttuurista.
Vedakirjoituksia pidetään historiallisina teksteinä, ei siis "julistuksena" kuten esimerkiksi Raamattua, vaan kuten koul5321350Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em951316- 571300
- 751273
Jumala puhui minulle
Hän kertoi sinusta asioita, joiden takia jaksan, uskon ja luotan. Hän kuvaili sinua minulle ja pakahduin onnesta kuulles1251176