MARIANNAN KATOAMINEN

Kyseessä on BB:n venäläisten saatananpalvojien rituaalimurha ja he söivät ruumiin, uutinen asiasta.
http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/news/article1692637.ece
41296
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ööö... kuka,,... ööö... mistä on kysymys?

Äänestä
  • KATOAMINEN?

    Onko löytynyt?

    Äänestä

marianna Zaikova- entinen bb-talossa ollut, nykyään julkkis

Äänestä
  • mitä tapahtui-

    onko ollut myös Stubbbin talossa?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


SELVINNYT kirjoitti:

Kyseessä on BB:n venäläisten saatananpalvojien rituaalimurha ja he söivät ruumiin, uutinen asiasta.
http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/news/article1692637.ece

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu