bf2 hjelp

mikä on vialla kun yritän käynnistää battlefield kakkosen niin siihen tulee ilmoitus jossa lukee:Please ensure Battlefield 2 install disc in the drive, select OK and restart the application.

se yhtenä aamuna teki ton enkä ole sen jälkeen pässyt pelaamaan.mikäs ois avuksi.
8505
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Laita se DVD sinne asemaan :|

Äänestä
  • se oli sisällä

    Äänestä

  • hrsdthdrt kirjoitti:

    se oli sisällä

    sitte yritä lataa se uusiks

    Äänestä

tota sun pitäs laittaa se levy sisää

Äänestä
  • se bf2 peli levy oli sisässä kun yritin käynnistää pelin.

    Äänestä

Kantsii kattoa ettei seedeessä ole mitään vikaa, esim. naarmuja tai jos se on likanen. ja jos ei muu auta, niin pitää sitten kai ladata uudestaan koko peli :(

Äänestä
  • ei se olekkaan pelistä kiinni. koneessa vika.

    Äänestä


Kommentoi aloitusta


zdrgzdrgf kirjoitti:

mikä on vialla kun yritän käynnistää battlefield kakkosen niin siihen tulee ilmoitus jossa lukee:Please ensure Battlefield 2 install disc in the drive, select OK and restart the application.

se yhtenä aamuna teki ton enkä ole sen jälkeen pässyt pelaamaan.mikäs ois avuksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu