Käy VITUTTAAN toi pikku hinttari joka piipittää ja koittaa päsmäröidä niin tärkeänä tuolla.. Ps. Hyvä yritys pyytää jotain horoa kertoon et on "raskaana" muka..
Saatanan Andreas
uifgahui
2450
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
andreas on ihan täysi paska feikki ihminen.
Ei jumalauta, että osaa olla ahdasmielinen ja typerä topic.
Ande on reilu ja kunnon jätkä, joka osaa käyttäytyä. Ilmeisen fiksukin ja muut huomioonottava. Fiksuudesta puheenollen.. Ei olisi tuo koulu sinulle tarpeen, kun ei näytä olevan hallussa tuo kielioppikaan? Olisikohan meinaan pikkuhinttari ihan yhdyssana. Niin ja muuten.. Kyllä toinen pikkuhinttari aina toisen tunnistaa vai? ;) Harmi sinänsä, että Anden kohdalla ei nyt tainnut osua ja upota.
Typerää tulla väittämään huomionhauksi tuota raskautta, joka on ilmeisen oikea ja todellinen.
Onnea heille!
Tuollaiset sinunlaiset äpärät voisi viskoa saunan taakse ilman sen kummempia omantunnontuskia. Syystä että? Sinua lainatakseni "KÄY VITUTTAAN SINUNLAINEN PIKKU_HINTTARI"
Go Ande!