Bilsan ope(ttajatar)

Antti36

Oli perjantai-iltapäivä ja vika tunti. Bilsaa. Kukaan ei viittiny kuunnella opee, paitsi ehkä ne hiket edessä. Melkein nukahdin.

En kuitenkaan nukahtanu samasta syystä mistä tulinki bilsan tunneille. Meiän bilsan ope oli ihan sikahyvän näköne, vaikka muut ei ollu samaa mieltä. Kukaan muu ei pitäny siit et se oli vähän tukevampi, mut mä olin aina runkatessani ajatellu sen paksui reisiä ja sen meloneja.

Vaikka se siis oli vähän tukevampi, sil oli hyvät suhteet. Sen rinnat ei mitenkään ollu ylisuuria, ja jos ne reidet olis ollu ohuemmat ois voinu näyttää tosi oudolta.

Vihdoinkin tunti loppu ja kaikki lähti rynnii ovelle. Kaikki paitsi minä, kun mä en jaksanu. Mä lähin laahaa jalkaani ja mateleen ovelle.

"Antti," se yhtäkkii sano, "odota hetki". "Ei vitsi", mä ajattelin. Ei kai se aikonu pitää mua viel ekstraa?

"Antti, et kai sä vaan nukkunu mun tunnilla?"
"No en, mä kuulin kaiken mitä sä sanoit."
Jengii käveli oven ohi. Bilsan ope laitto oudon ilmeen naamallensa. Se vähän niinku hymyili.
"Jaa." se sano, "Että sä et tarvii mitään erityisopetusta?"
"No en", mä sanoin, enkä tajunnu mitä se tarkotti. Se käveli hitaasti ovelle ja sulki sen. Huoneeseen ei kuulunu minkäänlaisia ääniä. Sitten se käveli ihan hitaasti mun lähelle ja katto ylöspäin, mua silmiin.

"Ootsä nyt ihan varma miten ihmiset lisääntyy?"

Mä rupesin punastuu. Olikse tosissaan? Se katto mua koko ajan silmiin kun se polvistu ja veti mun farkut alas. Mun muna pullahti esiin ja jäi siihen, terska paljaana.

"Tiedät kai että ei ikinä pidä harrastaa turvatonta seksiä?", se nauro. Se kaivo taskustaan kortsun ja laitto sen mun munan päälle suullaan. Mä olin sikakuumana.
>>
Se rupes imemään hitain vedoin. Sen huulet oli pehmeet ja tuntu et mä laukeen heti. Kirosin mielessäni, kun rupesin ähkimään. En mahtanut mitään.

"Nyt jo?", se kysy. Se äkkiä veti kortsun pois ja rupes runkkaa mua. Mä laukesin sen suuhun ja se nieli kaiken. Se oikein nautti siitä. Mäki olin vähän pettyny, et tässäkö tää oli.

Yhtäkkii se veti kortsun taas mun munan päälle ja rupes imemään. Yleensä kun oon lauennu en oo pystyny lähtee tokalle kerralle. Ajattelin sanoo et lopeta, mut se vaan imi hitain vedoin koko mun munan pituudelta. Sitte se nopeutti ja mua rupes haluttaa taas ihan sairaasti. Sil oli just oikeet liikkeet.

Kun olin jo melkein ehtiny tottuuki imemiseen, niin se nous ja veti housunsa alas. Sen alla sillä oli stringit.

"Ota nää multa", se sano.

Mä vähän arastelin mutta vedin ne kuitenkin alas, ja niitten alla oli, mikäs muukaan, kuin sileäksi ajettu tussu. Mä en ollu ikinä nähny sellasta elävässä elämässä. Se käänty ja kumartu pöydän päälle, pyllisti mulle. Oli selvää mitä mun pitäis tehdä, eikä se ollu yhtään huono idis. Mä tungin munani sen perseeseen ja se ähähti. Kai mä olin aika iso. Mä lähin ensin hitaasti kokeileen, milt tää tuntuu. No miltäköhän, ajattelin. Mä nopeesti nostin nopeutta ja mun pallit rupes hakkaa sen pakaroita. Ne oli kiinteitä mut ei kivikovia, just hyviä. Mä otin sen lantiosta kiinni kaksin käsin ja vedin sitä koko ajan nopeuttaen. Rupes tulee hiki, ja se ähisi pitäen pöydästä kiinni.

Just ku olin pääsemäs vauhtiin niin se yllätti mut taas ja nous. Se käänty ympäri ja sen rinnat osu muhun. Sitte se otti paitansa pois ja esitti ne täysin paljaana. Sil ei edes ollu rintsikoita.

"Kokeile niitä," se sano, "kokeile mua."

Mä tartuin molempiin ja kokeilin niitten rakennetta. Ne oli pehmeet mut hyväryhtiset. Nännit oli ihan kovina, ja se näytti tykkäävän kun mä vähän hieroin niitä.

Sitte se astu taaksepäin ja istui pöydälle. Se levitti haaransa ja esitteli tussuaan. Se vähän hiero sitä.

"Nonni. Ota se kortsu pois.", se sano. Mä tein niin. Se hymyili.

Se ähkäs taas ku mä menin sen sisään. Sen karvat kohtas mun karvat, ja se kutitti vähän. Mä rupesin vetää sitä eikä mua yhtään haitannu, että mul ei ollu kortsuu. Se rupes ähkii aika kovaäänisesti, mut ajattelin et kukaan ei kuule kuitenkaan. Ei olis haitannu vaikka oliski. Nyt mun oli pakko laueta.

Nopeammin ja nopeammin, ja sen rinnat hylly ja mä rupesin laukeemaan. Mä huusin sairaan kovaa samaan aikaan kuin sekin, ja mä laukesin sen sisään.

7

8363

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • rolle

      itseasiassa toi oli ihan perseestä!!sä olet sairas!!!

    • täh!

      miten sen karvat kutittivat sua, sähän sanoit et se oli ajeltu!!!!!!!?

    • HannaH

      nii miten sua voi kutittaa ku sen tussuhan oli ajeltu?????

      • Antti36

        Siis se oli jättäny sellasen irokeesin, niin että karvat on mutta juuri sen verran etteivät ne tule stringeistä esiin.

        Tää oli muuten mun eka juttu.


    • Antti36

      Sanokaa ny ihmees jotaki.

    • Solidah

      Muistuttaa Pikku Geitä ......

    • mormooni

      aluksi sanoit että sillä oli paljaaksi ajettu tussu mutta sitten taas sanoit että karvanne kohtasivat.aika nopesti kasvoi pillukarvat takaisin

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kenellä oli ryppyinen paita, josta Halla-aho mielensä pahoitti?

      Ei ollut Keskisarja, jonka paita vain repsotti housujen päällä puolittain. Muistatteko tapausta?
      Maailman menoa
      43
      3040
    2. Miksi Halla-aho on niin hyvin menestynyt - mutta punavihreä ei?

      Hyvin näkee kuinka punavihreää ottaa pahasti päähän kun Virta on taas töppäillyt pahasti. Ja kun punavihreä ei pärjää, n
      Maailman menoa
      35
      2258
    3. Ruoan arvonlisävero menee käytännössä tukijussille

      Ilman juomia elintarvikkeiden myynti vuonna 2025 oli reilut 15 miljardia euroa. Tuolla tasolla arvonlisävero pyörii pari
      Maailman menoa
      58
      2171
    4. Vihreät REPEÄMÄSSÄ oijoijoi....Virran sekoilut on liikaa

      Jo ennestään vihreiden kannatus on suossa vaikka puolue istuu oppositiossa, nyt tuli Virran temppu kun häipyi tuosta vaa
      Maailman menoa
      83
      2041
    5. Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö

      palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh
      Maailman menoa
      56
      1757
    6. Poliisi tutkii keskiviikkoiltana Kiuruveden keskustassa tapahtunutta väkivallantekoa.

      Itä-Suomen poliisi tutkii Kiuruveden keskustassa keskiviikkoiltana tapahtunutta epäiltyä väkivallantekoa. Tapaus on herä
      Kiuruvesi
      19
      1586
    7. Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.

      "Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläke­maksuilleen monin­kertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr
      Maailman menoa
      64
      1508
    8. Mika Poutala salasi osallistumisensa Erikoisjoukkoihin

      Poutala ryhtyi ministeriksi 13.6.2025 ja 5.8.2025 ilmoitettiin hänen olevan seuraavalla Erikoisjoukot-kaudella. http
      Maailman menoa
      44
      1305
    9. Siis HYI OLKOON! Ihmiset, eikö enää ole mitään rajaa?

      https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/4142eeb2-a589-4109-a5d0-e8f341df585c "Susanna Penttilän seksibussi kauhistutta
      Maailman menoa
      126
      1228
    10. Puuma Martina iski nuoren miehen

      Martina ja Hajji Muhis oikealta nimeltään Muhammad Abdilrasoon hempeilivät Tallinnassa. Hajji 28 vuotias ja Martina pian
      Kotimaiset julkkisjuorut
      163
      991
    Aihe