joku pissis

moiiiiii?onko kukaan ikinä löytäny unelmiensa miestä treffipalstoilta?????mä en ainakaan
3724
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

paavon.

Äänestä

Siitä on pian Kaksi vuotta kun tutustuin mukavaan ja asialliseen mieheen täällä Suomi 24. kaupunki chatissa.
Ensin juteltiin muutamia kertoja ja sitten tavattiin livenä.Se oli helppoa kun kumpikin oltiin samasta kaupungista.
Muutin hänen luokseen asumaan,puolen vuoden seurustelun jälkeen.Kihloihin mentiin jo 2 kk.n tutustumisen jälkeen ja naimisiin viime kesänä (2008)Voihan,se olla,että aina ei kohdalle satu se unelmien mies,ei pidä lannistua.Kauan minäkin etsin ja sain pettyä mintakin monta kertaa.
Oli pettäjiä ja seksin vonkaajia.Älä anna periksi vielä se unelmien prinssi sinunkin polkusi löytää!Onnea ja hyvää loppu syksyä!

Äänestä

moi en tiiä mitåån pissiksiä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mirsu123 kirjoitti:

moiiiiii?onko kukaan ikinä löytäny unelmiensa miestä treffipalstoilta?????mä en ainakaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu