on siitä ja kari Tapiosta saatu jo ihan tarpeeksi lukea mitäänsanomattomia juttuja.
Pitäisiköhän jo laulajilla itsellään hiukan jarruja olla,joka lehdessä ei tarvitse revitellä jos ei ole mitään sanottavaakaan.
Itse odotan kuitenkin,että Paula vaihtaisi edes ilmettä kuviin ja kari Tapio lakkaisi muistelemasta vanhoja aikoja,jotka on luettu jo sataan kertaan.Kiitos!
Ei enää Paulaa
joka hiton lehteen
2
562
Vastaukset
- Ei Paula-fani
Olen täsmälleen samaa mieltä!! Kyllästyttää jo HITOSTI koko eukko...
- hyvä laulaja...
mutta olen täysin samaa mieltä kanssasi, että hän saisi jo keksiä noihin lööppikuviin toisen ilmeen. Aina se sama "suu - auki - ilme" ottaa kyllä jo pannuun, kuten noiden juttujen mitäänsanomaton sisältö.
Mutta kai se valitettavasti on niin, että lujaa vauhtia vanhenevan artistin on yritettävä väkisin pysyä julkisuudessa ja saamme joka vuodenvaihteen jälkeen lukea kuinka "Paulalla on jälleen uusi vaihe elämässä", tai ainakin uusi nuori rakas.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 643900
- 663672
Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea
Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa1093525SDP:n lyhyt selviytymisopas
1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p642891- 732726
- 562251
Keskisen kyläkaupassa Temun vaatteita myynnissä?
Siis mitä? Miksi siis ei itse tilaisi Temusta samoja.541533Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?411165Toivoisitko
Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit1171142Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!
Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.1271138