Tosi mopoilua!

Aina ei tarvi olla huippukallis ajokki alla. Hauskaa voi pitää halvemmallakin. Muutama linkki ;o)
http://www.imz-ural.com/downloads/movies.htm
2272
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat
  • tuntee ajamisen riemun. Tärkeintä ei ole huiput n.300 km/h tai nollasta sataan alle 4 sekkaa. Hauskaa voi pitää muutenkin ;o)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


lupo-loco kirjoitti:

Aina ei tarvi olla huippukallis ajokki alla. Hauskaa voi pitää halvemmallakin. Muutama linkki ;o)
http://www.imz-ural.com/downloads/movies.htm

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu