Oletko koskaan

kussu parvekkeelle ?
6711
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

olen kussut monesti ja monelta parvekkeelta.

Äänestä

Uunipellille olen ja sitten pakastimen kautta naapurin postiluukusta sisään.

Äänestä
  • kolme kierrosta vasemmalle, niin päätyy ikkunan taakse. (:

    Äänestä

tuli riitaa vvo:n kanssa. Isännöisijän mukaan,
viereeni oli kussut jokaiselle askelmalle.
Itse en tätä huomannut.

Äänestä

En parvekkeelle. Jotain tolkkua täytyy sentään menossa olla.

Äänestä
  • yläparvekkeelta sinne alaparvekkeelle :) Hee!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


<<<---< kirjoitti:

kussu parvekkeelle ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu