Ajattelin, ettei enää voi nolompia kommentteja kuulla, kun ensin Cheryll vihdoin ja viimein "puolusti itseään" tekemällä enemmän tuhoa ja julistautumalla entistä pahemmaksi kermaperseeksi, ja Tuuli ensin "kilahti" Johanille ja sitten taas hemppisteli yläkerrassa sen kanssa. Mutta kyllä näköjään pystyi! Mantahan se veti sitten pohjat itkemällä Mariannelle, kun Marianne on kääntänyt takkinsa ja on liittynyt toiseen porukkaan. Siis minkä ikäinen se Manta olikaan? Ei helvetti!
Voiko enää lapsellisemmaksi mennä?
loppuhuipennus
3492
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
se mua huvitti,ku se itki siitä,että joutu äänestyksee,että miten ne on sitä äänestäny ja kaappimiehen kanssa jutteli ulkona ja ihmetteli äänestyksee joutumista..tulee vaa semmonen fiilis tosta,että eiks mantaa saa äänestää,mut miks se ite sitte äänestää:Dei helvetti..ei sillä mun mielestä oo koskemattomuutta,eikä se oo muita ylempänä vai onko:?
se haisee niin paskalle ja näyttää niin karsealta ettei kukaan halua koskea sitä. Iltalehden BB-blogin kirjottajallakin kävi jo Mantaa sääliksi ja kirjoitti jutun otsikolla, kuka panisi Mantaa.
Nuorten joukossa kun on vanhin niin kaikki ei kehtaa ruveta väittelemään.Manta nappasikin vallan kun miehenkuvatukset ei pistänyt Mantaa heti ojennukseen vaan vain naureskelivat.Valta sokaisee ja näin Manta luuli olevansa nimeämisistä ulkona.Manta uskoo että vain uudet nimesivät hänet ja ehkä Tsipa.