Nyt loppu se LÄYHÄÄMINEN

Paskaa ei puhuta seläntakana, vaan voi tulla sanomaan suoraan, jos on jotain asiaa!

Nyt loppuu se läyhääminen! :D
1238
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Maria antoi hyvän esimerkin kaksinaamaisuudestaan.

vituttaa myös se itsevarmuus, että hän luulee olevansa talon vahvimpia. 12 pinnaa äänissä kertoo jo jotakin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kuka läyhää??? kirjoitti:

Paskaa ei puhuta seläntakana, vaan voi tulla sanomaan suoraan, jos on jotain asiaa!

Nyt loppuu se läyhääminen! :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu